Klientų aptarnavimo centras

8 800 20 008

8 645 87 690

8 5 265 3030

Spausdinti

Ką daryti su sena buitine technika ir elektronika?

Ką daryti su sena buitine technika ir elektronika?

Su šiomis atliekomis elgiamasi įvairiai. Dažnas jas drauge su kitomis atliekomis išmeta į komunalinių atliekų konteinerius, kaupia garažuose ar namuose, o kartais tiesiog palieka gatvėje ar miškuose. Tai kenkia ne tik aplinkai, bet ir sveikatai.

Toliau pateiksime patarimus, kaip ir kur geriausiai utilizuoti minėtą techniką:

Stambius buities prietaisus visoje Lietuvoje nemokamai išveža ir perdirba UAB „EMP recycling“. Atliekų išvežimą galite registruoti tel.1806 arba užpildžius atliekų išvežimo formą www.emp.lt.

Smulkius elektronikos prietaisus galite mesti į specialius konteinerius šioms atliekoms (visoje Lietuvoje pastatyta 1000 vnt.), artimiausią konteinerį galite rasti www.mesk-i-konteineri.lt.

Lemputes ir baterijas galima išmesti į specialius konteinerius, kurie yra praktiškai kiekvienoje parduotuvėje, serviso centre ir net kai kuriuose daugiabučiuose.  Konteinerių sąrašą galite rasti čia: http://epa.lt/lt/elektronikos-atlieku-surinkimas/atlieku-surinkimo-vietos.html (Paspaudus šią nuorodą, taip pat galite surasti vietas, kur galima mesti ir smulkią, vidutinę ir stambią buitinę techniką bei elektroniką)