Klientų aptarnavimo centras

8 800 20 008

8 645 87 690

8 5 265 3030

Spausdinti

KAIP PRATĘSTI SKALBIMO MAŠINOS GYVENIMĄ?

KAIP PRATĘSTI SKALBIMO MAŠINOS GYVENIMĄ?

Kadangi skalbimo mašinos tapo neatsiejama mūsų patogaus gyvenimo dalimi, šiandien pasidalinsime keliais patarimais, kurie padės pratęsti Jūsų ištikimos švaros draugės gyvenimą:

1. Karts nuo karto skalbkite aukštoje temperatūroje. Pastebima, kad žmonės dažniausiai skalbia trumpomis ir šalčiausiomis (30-40 laipsnių) programomis. Taip, tokiais atvejais purvas nuo skalbinių nuplaunamas, bet bakterijos, deja, nemiršta. 

2. Mažiau ekologiškų miltelių. Dažniausiai ekologiškos skalbimo priemonės yra pernelyg švelnios, todėl bakterijos lieka, o taip pat pradeda kauptis ir labai didelis kiekis nemaloniai kvepiančių ir skalbinius tepančių apnašų. 

3. Skalbimo mašinų filtrą valykite kelis kartus per mėnesį, priklausomai nuo skalbimo mašinos naudojimo dažnumo. Valydami filtrą, visų pirma įsitikinkite, kad tiek vandens, tiek elektros tiekimas yra išjungtas.

4. Kelis kartus per metus vietoje skalbimo miltelių į skalbyklę įberkite kelis šimtus gramų citrinos rūgšties ir įjunkite virinimo rėžimą (skalbimo mašinos būgnas turėtų būti tuščias).

5. Nepamirškite valyti skalbimo mašinos nuo dulkių, o minkštiklio ir baliklio skyrelius nuo vandens apnašų.

Taip pat nepamirškite, kad perkant naują skalbimo mašiną, Jūs turite galimybę įsigyti ir pratęstą garantiją, kuri gali pratęsti Jūsų pirkinio gyvenimą papildomai iki 5 metų