Serviso kontraktų centras

Klientų aptarnavimas
8 700 555 66

I-IV 8:30-17:30 val.
    V 8:30-16:30 val.

KAIP TEISINGAI NAUDOTI IR PRIŽIŪRĖTI DULKIŲ SIURBLĮ

Pakankamai dažnai buityje naudojami dulkių siurbliai genda dėl jų nepriežiūros ir žmonės susiduria su nepavydėtina situacija, nes gamintojas gedimų, įvykusių dėl daikto nepriežiūros neaptarnauja. Būtent todėl šiandien nusprendėme pasidalinti patarimais, kuriu pagalba galėsite prailginti savo namų pagalbininko gyvenimą J.

1. Nepamirškite laiku valyti dulkių siurblio filtrus. Dulkių siurblyje yra šių tipų filtrai: išmetimo, variklio, o siurbliuose be maišelių – dulkių talpos filtras. Norint naudotis dulkių siurbliu kuo ilgiau, reikia prižiūrėti visus šiuos filtrus. Išmetimo filtrus reikia keisti arba išplauti (priklausomai nuo jo tipo) kiekvienais metais. Variklio filtrą dulkių siurbliuose be maišelio reikia pakeisti, kai matosi, kad jis purvinas, dulkių siurbliuose su maišeliu – kas 5-tą dulkių maišelio keitimą. Variklio filtras yra neplaunamas, todėl jį visada reikia pakeisti nauju. Jei naudojate dulkių siurblį be maišelio, dulkių talpos filtrą reikia valyti kas 5-tą dulkių talpos ištuštinimą arba kai matosi, kad filtras purvinas.

2. Tvarkant būtą ar namą geriausia į pagalbą pasitelkti skirtingus antgalius ir skirti laiko jų priežiūrai. Antgalius renkamės pagal grindų tipus. Jei siurbiame kietuosius paviršius – plyteles ar medines grindis, derėtų rinktis specializuotą kietų grindų antgalį. Kai kurie gamintojai jį įvardija kaip parketo antgalį. Jei valote minkštesnius paviršius, tuomet patariama naudoti turbinius antgalius. Jie yra varomi oro srauto, tad padės surinkti visus nešvarumus iš kilimų.

3. Užsikimšimo procesas įvyksta dulkių dalelėms kaupiantis filtre ar dulkių maišelyje. Kai ten susikaupia per daug dulkių, filtras arba dulkių maišelis užsikemša ir valymas pablogėja.

Ir be abejo, nepamirškite apsaugoti savo investicijos pratęsdami garantiją: www.garantija.lt