Kaip išsirinkti tinkamiausią kavos aparatą?

138_1_c

Daugelis iš mūsų neįsivaizduoja ryto be aromatingo ir rytinį snaudulį išblaškančio karštos kavos puodelio. Būtent todėl šiandien patarsime kaip nesuklysti ir išsirinkti tinkamiausią kavos aparatą, atitinkantį Jūsų asmeninius poreikius, kuris leis kiekvieną rytą pasitikti su šypsena veide.

Pirmas žingsnis renkantis kavos aparatą būtų nuspręsti kokia kava žadate mėgautis kiekvieną rytą, galbūt mėgstate ir geriate tik juodą kavą, o galbūt savo kasdienybę norite pagardinti įvairiais kavos skoniais – balinta kava, latte kava, cappuccino ar latte machiatto.

Antra, renkantis kavos aparatą turėtumėte susidaryti kriterijus lemiančius kavos aparato pasirinkimą, tokius kaip:
1. Kavos aparato teikiamos ypatybės (kokios rūšies kavą gaminsite).
2. Suma, kurią galite paskirti įsigydami kavos aparatą.
3. Aparato patikimumas.
4. Patogumas ir naudojimo paprastumas.
5. Įrenginiui suteikiama garantija.

Trečia, prieš įsigydami kavos aparatą pasidomėkite keliomis kavos aparatų rūšimis.
Pavyzdžiui:

Išlašėjimo principu veikiantys aparatai
Šio veikimo pobūdžio kavos aparatai jau seniai žinomi mūsų buityje, todėl yra užsitarnavę gerą vardą dėl savo paprasto veikimo principo ir gana ekonomiškos kainos rinkoje. Į šio aparato filtrą Jums tereikia suberti kavos tirščius ir užpilti juos vandeniu. Toliau jau pats aparatas naudodamas lašėjimo technologiją paruoš Jūsų trokštamos rytinės kavos puodelį.
Deja, kavos žinovai, dažnai šio tipo kavos aparatu paruoštą kavą apibūdina kaip stokojančią aromato ir skonio išraiškingumo.

Espresso kavos aparatai
Šio tipo kavos aparatai suteiks Jums galimybę paruošti daugybę autentiškų espresso kavos gėrimų. Perkant šios rūšies kavos aparatą galėsite rinktis iš kelių dizainio rūšių – tai visiškai automatiniai esspresso kavos aparatai, standartiniai arba pusiau automatiniai kavos virimo aparatai. Kaip ir galime įsivaizduoti įsigiję visiškai automatinio veikimo esspresso kavos aparatą galėsime mėgautis didesniu skaičiumi kavos paruošimo programų ir daugiau tik šiai kavos aparato rūšiai pritaikytų ypatybių.
Esspresso kavos aparatą galite naudoti, kad susikurtumėte nuostabų aromatingą puodelį stiprios kavos, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas ir kaip kavos malūnėlis. Naudodami visiškai automatinį kavos aparatą Jūs ne tik galėsite mėgautis pasirinktu norimu kavos skoniu, bet galėsite netgi pasirinkti programą, kurią nustačius šviežias mėgiamos kavos puodelis bus paruoštas Jūsų pasirinktu laiku.

French Press kavos aparatai
Ši paprasta ir efektyvi kavos gaminimo technologija Jums galės pasiūlyti paprastą naudojimo būdą ir patikimumą. Jums tereikės į kavos apratą įpilti karšto vandens ir atitinkamą kavos kiekį, kad kava būtų tinkamai paruošta. Sudėję reikiamus ingridientus tiesiog uždėsite indą ant viryklės ar kito karšto paviršiaus ir leisite prasidėti gaminimosi procedūrai. Tiesa, šis būdas neleis pagamintos kavos ilgai išlaikyti karštos, todėl mėgautis ja turėsite iškart jai išvirus.

Filtravimo principu veikiantys aparatai
Filtras gali būti paprasta detalė naudojama uždedant ją ant indo stovinčio ant viryklės, tačiau daugelis šių modelių dabar gali pasiūlyti programuojamus kavos aparato dizainus. Įsigijus aparatą naudojantį šį kavos paruošimo metodą vieno paruošimo metu galėsite mėgautis nuo 1 iki 12 kavos puodelių, kadangi šis kavos aparato modelis pasižymi ypatybe galinčia kelis kartus vandeniu filtruoti kavos tirščius kol vanduo užverda.
Šiuo metodu pagamintą kavą žmonės dažniausiai apibūdina kaip stiprią bei pasižyminčia kartumo skoniu.

Vakuumo principu veikiantys kavos gaminimo aparatai
Šis kavos gaminimo aparatas pasižymi neįprastu dizainu. Kol šie kavos aparatų modeliai dar pastebimi rinkoje, pripažįstama, kad ne jų funkcionalumas, o pats dizainas susilaukia daugiau pirkėjų dėmesio. Naudodamiesi šiuo kavos virimo aparatu į apatinę aparato dalį tiesiog įpilkite vandens, o viršutinėje dalyje suberkite kavos tirščius. Kavos gaminimo technologija paremta vandens garų stumimo per kelis vamzdelius link viršutinio skyriaus, kuriame laikoma kava, principu. Dažniausiai toks kavos gaminimo procesas trunka nuo 3 iki 5 minučių.

Aptarus pagrindinius kavos virimo aparatų modelius, naudojamus šiuolaikinėje buityje, pirkėjui teliks išsirinkti, kokie pagrindiniai kavos aparato bruožai dominuos kasdienėje buityje. Įsigydami kavos aparatą taip pat nepamirškite pasidomėti perkamo aparato vertinimo reitingu ir pirkėjų atsiliepimais. Taip galėsite išvengti klaidingo pasirinkimo.

Ir, be abejo, nepamirškite apsaugoti savo pirkinį ir įsigyti pratęstos garantijos sertifikatą. Taip Jūs busite garantuoti, kad televizorius tarnaus Jums mažiausiai 7 metus.
Pratęstos garantijos planus ir įkainius rasite čia: http://www.garantija.lt/paslaugos