Sveikas maistas: ruošiame maistą daugiafunkciniame puode

158_1_c

Gaminti daugiafunkciniame puode – vienas malonumas. Pakanka tik įdėti maisto produktus ir toliau užsiimti savo mėgstama veikla. Po nustatyto laiko puodas praneš Jums, kad sveikas ir skanus patiekalas jau pagamintas.

Ką gali daugiafunkciniai puodai?

Jų galimybės praktiškai neturi ribų: daugiafunkciniai puodai gali virti, troškinti, garinti ir net kepti. Patiekalų įvairovė priklausys tik nuo Jūsų fantazijos, nes daugiafunkciniame puode galima pagaminti lazaniją, bulvių apkepą, ragu, picą, troškinį, balandėlius, mantus, kotletus, šaltieną, jogurtą, pastą, pyragą ir daug kitų delikatesų.

Kaip veikia?

Veiklos minimalizmas. Sudėkite maisto produktus, pasirinkite programą ir paspauskite įjungimo mygtuką. Per nustatytą laiką daugiafunkcinis puodas automatiškai išsijungs arba pereis į pašildymo režimą, apie tai pranešdamas garso signalu.

Sveikas maistas. Gaminti maistą daugiafunkciniame puode ne tik labai lengva, bet ir sveika. Maistas, ruošiamas hermetiniame inde, veikiamas aukštos temperatūros. Tai ir yra pagrindinis puodo privalumas: į gaminamą maistą nepatenka oras ir neprasideda oksidacijos procesas, todėl maistas išsaugo savo naudingas savybes, ko negalėtume pasakyti apie įprastą gaminimo būdą. Be to, hermetiniame inde skysčiai neverda (pvz., sriuba), t.y. maistas gaminamas švelniame režime.

Programų įvairovė. Daugiafunkciniai puodai turi daug įvairių programų, kai kurie net daugiau nei 40. Standartinis programų rinkinys: plovas, košė, grikiai, apkepai, troškiniai. Kiekviena iš šių programų leidžia pagaminti dar daugiau patiekalų, pavyzdžiui, plovo režime galima gaminti dar ir bulves arba makaronus, troškinimo režime – sriubas.

Programos būna dviejų tipų:

  • pasirenkama patiekalo rūšis (plovas, košė ir t.t.), o prietaisas savarankiškai nusprendžia kiek laiko ir kokia temperatūra reikalingi patiekalo pagaminimui;
  • laikas ir temperatūra nustatomi automatiškai.

Ką reikia žinoti?

Naudingas puodo tūris – 2 – 5 litrai, todėl renkantis daugiafunkcinį puodą reikia įvertinti šeimos dydį bei maisto gaminimo dažnį.

Vidinio puodo danga – sudaryta iš nepridegančių medžiagų.

Korpusas iš nerūdijančio plieno yra tvirtesnis nei plastmasinis.

24 val. išankstinio nustatymo laikmatis užtikrina, kad valgiai bus paruošti laiku, pvz., ryte, kai atsikelsite košė jau bus pagaminta.

3D šildymo funkcija tolygiai pašildo patiekalus.

Kaina priklauso nuo vidinio puodo tūrio, programų kiekio ir papildomų funkcijų kiekio.